به فروشگاه رادین بوک خوش آمدید

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما بروزرسانی
مبلغ کل
0 ﷼
0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.


0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

تخفیف

کتاب کارخانه پول سازی

240,000 ﷼
-24,000﷼
216,000 ﷼
کد محصول : rad193
برگشت به مجموعه: روانشناسی
با روش حمل پست سفارشی رایگان - خرید بالای 99 هزار تومان ، 100,000 ﷼
تخفیف
کتاب کسب و کار کارخانه پول سازی
نویسنده: محمد مهدی رستمی چافی
ناشر: گوهر ماندگار
رقعی شومیز
112 صفحه
توضیحات

کتاب کارخانه پول سازی در حوزه موفقیت فردی و سازمانی و ایجاد سود آوری، امور مالی شخصی و کسب ثروت نگارش شده است. مخاطبین این اثر مدیران، کارآفرینان، صاحبان کسب و کار و تمام افرادی که به دنبال کسب موفقیت و بهبود وضعبت مالی شخصی و یا کسب و کارشان هستند. علی جاوید مولف این کتاب با سالها تجربه در حوزه آموزش و مشاوره موفقیت و بهبود شخصی، بازاریابی و توسعه فروش می باشد که در این کتاب بخش هایی از تجارب خود را به همراه تعالیم و تجارب اساتید دیگر در این حوزه گردآوری نموده است. تمارین و مثالهای کتاب واقعی و در محیط بومی و فرهنگ کشورمان می باشد.
در عصر کنونی و در دنیای تغییرات فراوان تنها کسی که می تواند زندگی شما را نجات دهد فقط خودتان هستید. بسیاری از افراد تمام طول زندگی خود را به گله و شکایت از زمین و زمان می کنند و به جای اینکه قدمی برای تغییر و بهبود زندگی خود بردارند فقط با افکار بیهوده زندگی خود را نابود می کنند.
بسیاری از کسب وکارها در حال تعطیل شدن و یا ورشکستگی هستند و اقدامی در جهت بهبود خود انجام نمی دهند. مطمئناً اولین قدم در راه تغییر زندگی و بهبود و توسعه ی کسب وکار تغییر نگرش است و قدم دوم اقدام عملی و قاطعانه در راستای اهداف است.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.

مجموعه های پیشنهادی ما

خبرنامه

از جدیدترین اخبار مطلع شوید