به فروشگاه رادین بوک خوش آمدید

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما بروزرسانی
مبلغ کل
0 ﷼
0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.


0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

تخفیف

کتاب خروج از مارپیچ

200,000 ﷼
-100,000﷼
100,000 ﷼
کد محصول : rad207
برگشت به مجموعه: روانشناسی
تخفیف
کتاب روانشانسی خودسازی خروج از مارپیچ
نویسنده: اسپنسر جانسون
مترجم: مهراب حسنوند
ناشر: آلوس
قطع: رقعی شومیز
تعداد صفحه: 112
توضیحات

اسپنسر جانسون در کتاب بیرون از ماز (گذر پیچیده) که در ادامه‌ی کتاب چه کسی پنیرم را جا به ‌جا کرد؟ نوشته شده، شما را برای آینده‌ای شاد و درخشان‌تر و همچنین چیره شدن بر موانع و سختی‌ها یاری می‌دهد.

در کتاب چه کسی پنیرم را جا به جا کرد؟ دو آدم کوچولو هستند به نام «هم» و «ها» که وقتی می‌بینند پنیر مورد علاقه‌شان نیست، با تغییر غیر منتظره‌ای مواجه می‌شوند. «ها» می‌فهمد باید خودش را با شرایط جدید وفق دهد و در جست‌ و جوی پنیر جدیدی راه خود را در پیش می‌گیرد؛ ولی «هم» برای تغییر طرز فکرش با چالش مواجه می‌شود.

حال کتاب بیرون از ماز (Out of the maze) آنچه را «هم» بعداً انجام می‌دهد، بازگو می‌کند و اینکه کشف‌های جدیدش چگونه می‌توانند به شما کمک کنند تا قفل‌هایی را باز کنند که ممکن است امروز در گذر پیچیده زندگی‌تان با آن مواجه هستید.

«پنیر» استعاره یا کنایه همه چیزهایی است که در زندگی می‌خواهید، حال این چیز ممکن است شغل خوب، رابطه عاشقانه و پایدار، پول یا ثروت، سلامتی خوب یا آرامش فکری باشد. «ماز» کنایه هر چیزی است که با آن در چالش هستید یا وضعیت دشواری است که شما را از پیدا کردن پنیرتان و لذت ‌بردن از آن باز می‌دارد.

هرگاه از «هم» و دوست جدیدش «هوپ» در سفرشان پیروی کنید، خواهید فهمید که چگونه زندگی خودتان را با فکر کردن در بیرون از «مازِ» کار و زندگی تغییر دهید.

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) در این کتاب قصد دارد تا شما را در پی بردن به قدرت باورهایتان و تأثیری که این باور‌ها می‌توانند بر رفتارتان و نتایجی که به دست می‌آورید، داشته باشند، آگاه ‌کند.

از اعتماد شما سپاسگزاریم و امیدواریم از خرید خود رضایت داشته باشید.

لطفا قبل از خرید قوانین و مقرّرات را مطالعه نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال آن را مطرح نمایید.

درصورتی که از نحوه سفارش و پرداخت آنلاین آشنایی ندارید می توانید از راهنمای خرید استفاده نمایید.

جهت دریافت تخفیفات بیشتر می توانید کانال تلگرام و پیچ اینستاگرام را دنبال کنید.

درصورت داشتن سوال در مورد محصول مورد نظرتان می توانید از قسمت پرسش از کارشناس استفاده نمایید.

فروش ویژه رادین بوک
 کتاب رمان خارجی جزء از کل  کتاب موفقیت چهار اثر از فلورانس اسکاول شین  کتاب روانشناسی والدین سمّی  کتاب خودسازی هنر بیخیالی
 کتاب انگیزشی و موفقیت هفت عادت مردمان موثر  کتاب روانشناسی رک و راست حرفتو بزن  کتاب رمان خارجی دزیره  کتاب انگیزشی و موفقیت قانون هشتاد بیست
       
       

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.

مجموعه های پیشنهادی ما

خبرنامه

از جدیدترین اخبار مطلع شوید