به فروشگاه رادین بوک خوش آمدید

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما بروزرسانی
مبلغ کل
0 ﷼
0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.


0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

تخفیف

کتاب دست های طلایی

280,000 ﷼
-70,000﷼
210,000 ﷼
کد محصول : rad233
برگشت به مجموعه: روانشناسی
تخفیف
کتاب موفقیت دست های طلایی
نویسنده: دونالد ترامپ – رابرت کیوساکی
مترجمین: آرام آخوندی – لیلی آخوندی
ناشر: اشک یاس
قطع: رقعی شومیز
تعداد صفحه: 236 صفحه
توضیحات

این کتاب درباره کارآفرینان و چیزهایی است که آنان را از دیگران متمایز می سازد. این برای کسانی است که از قبل کارآفرین بوده اند و یا دوست دارند کارآفرین باشند.
«دست های طلایی» از آن کتاب های دانشگاهی نیست که توسط استادان در کالج کارآفرینی تدریس می شوندو همه چیز را گل و بلبل نشان داده و یا راه حل قدم به قدم برای رسیدن به موفقیت ارائه می کند. بر اساس کتاب داستان طلایی، امروزه کار آفرینی به بخشی از یک مسئولیت مبدل شده و یا خواهد شد و دلیل به روز بودن این کتاب هم همین است. این روز ها وجود افراد باهوش برای ایجاد فرصتهای شغلی ضرروی به نظر می رسد. افرادی که با استفاده از مهارتها و توانایی های خود، کارآفرینی کرده و با توسعه ی این مهارت ها، به جامعه خدمت کنند.

این کتاب برگرفته از افکار دو کارآفرین برجسته با بیشینه ای قوی است که از زوایای مختلفی به مبانی این قضیه می پردازند. مطالعه ی مو به موی این کتاب به تمام کسانی که خواهان پیوستن به جمع کارآفرینی می باشند، توصیه می گردد. توانایی کارآفرینان در رویاپردازی، بردن، باختن و دوباره بردن اغلب به عنوان «روحیه کارآفرینی» نام برده می شود.این چیزی است که کارآفرین را در زمینه ی کسب و کار از بقیه مردم متمایز می کند.مشکل آن است که هیچ دولتی نمی تواند شغل واقعی ایجاد کند.

تنها کارآفرینان قادر به آن هستند که آینده را ببینند، آن آینده نگری را وارد زندگی کرده و ریسک کردن و باختن را بپذیرند. مشکل دیگر آن است که مدارس، کارآفرین پرورش نمی دهند. آنها برای تولید کارمند طراحی شده اند.این است که مردم می گویند: به مدرسه برو تا در آینده شغل خوبی نصیبت شود.

از اعتماد شما سپاسگزاریم و امیدواریم از خرید خود رضایت داشته باشید.

لطفا قبل از خرید قوانین و مقرّرات را مطالعه نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال آن را مطرح نمایید.

درصورتی که از نحوه سفارش و پرداخت آنلاین آشنایی ندارید می توانید از راهنمای خرید استفاده نمایید.

جهت دریافت تخفیفات بیشتر می توانید کانال تلگرام و پیچ اینستاگرام را دنبال کنید.

درصورت داشتن سوال در مورد محصول مورد نظرتان می توانید از قسمت پرسش از کارشناس استفاده نمایید.

فروش ویژه رادین بوک
 کتاب رمان خارجی جزء از کل  کتاب موفقیت چهار اثر از فلورانس اسکاول شین  کتاب روانشناسی والدین سمّی  کتاب خودسازی هنر بیخیالی
 کتاب انگیزشی و موفقیت هفت عادت مردمان موثر  کتاب روانشناسی رک و راست حرفتو بزن  کتاب رمان خارجی دزیره  کتاب انگیزشی و موفقیت قانون هشتاد بیست
       
       

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.

مجموعه های پیشنهادی ما

خبرنامه

از جدیدترین اخبار مطلع شوید