به فروشگاه رادین بوک خوش آمدید

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما بروزرسانی
مبلغ کل
0 ﷼
0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.


0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

تمام

کتاب دایره المعارف بزرگ طب اسلامی 9 جلدی

4,500,000 ﷼
-900,000﷼
3,600,000 ﷼
کد محصول : rad209
برگشت به مجموعه: مذهبی
تمام
کتاب دایره المعارف بزرگ طب اسلامی 9 جلدی
مؤلف: آیت الله مصطفی نورانی
قطع: وزیری جلد سخت
توضیحات

كتاب دايرة المعارف طب اسلامي مشتمل بر 9 جلد از حيث نوشتاري بگونه اي تحقيقي است كه علاوه بر لغات و اصطلاحات انگليسي، عربي، و فارسي اردو و سانسكريت را نيز دربردارد همچنين در اين كتاب اضافه بر آيات و روايات اسلامي، كلمات انبيا، گذشته و شاگردان آنان و حكما و فلسفه جهان خصوصاً دانشمندان طب پس از پيامبر و امامان چون جابر بن حيان و هشام و مفضل و كندي و... آورده شده و با دانش پزشكي نوين نيز تطبيق داده شده است.
در اين مجموعه تفصيلي گاهي اسم و خواص و محل رويش گياهان دارويي نيز به چشم مي خورد.
اسلام براي سعادت بشر در دنيا و آخرت آمده و نيازهاي بشر را در هر زمينه تأمين كرده است از جمله در زمينه روان شناسي، جامعه شناسي، اقتصادي، طب و...
بر اين اساس موسسه مكتب اهل بيت عليهم السلام تا به حال برخي از علوم را مورد تحقيق و پژوهش قرار داده است. كه از آن جمله طب اسلامي است كه ثمره ي آن دائرة المعارف بزرگ طب اسلامي است، كه در سه مورد پزشكي اسلامي، گياهان دارويي و پزشكي سنتي آماده و ارائه شده است.
در مجموعه حاضر اضافه بر آيات وروايات اسلامي، دستورات انبياء گذشته و شاگردان آنان و حكماء و فلاسفه جهان به علاوه دانشمندان طب پس از پيامبر و امامان مانند جابربن حيان شاگرد امام صادق عليه السلام و هشام و مفضل و كندي و ابن سينا وذكرياي رازي و ديگر دانشمندان اسلامي و غيره آورده شده و با پزشكي جديد نيز تطبيق داده شده است.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.

مجموعه های پیشنهادی ما

خبرنامه

از جدیدترین اخبار مطلع شوید